• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
OSGB

            Neden OSGB Firmaları ile Çalışmalısınız? Daha sağlıklı, güvenli, huzurlu ve verimli çalışma ortamları oluşturulması, meslek hastalıkları ve iş kazalarının engellenmesi amacıyla Tüm işyerlerini kapsayacak şekilde 1 Ocak 2013 de uygulamaya alınan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yürürlüğe girmiştir. Nasıl ki her işletmenin bir Mali Müşaviri varsa, bu kanun ile her işletmenin bir iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi olacaktır. HİZMETLERİMİZ BİLGİ SOSYAL SAHABELER  CADDESİ KUŞÇU PLAZA NO:1 KAT:1 TOPCULAR          İSTANBUL  TEL: 0212 5659077 ,0536 689 6166,0532 7752902

         İŞYERİ HEKİMİ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI DİĞER SAĞLIK PERSONELİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ SAĞLIK TARAMALARI ORGANİZASYONLARI ORTAM ÖLÇÜM ORGANİZASYONLARI PERİYODİK KONTROL ORGANİZASYONLARI ACİL DURUM EYLEM PLANLARI İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORLARI İLK YARDIM SERTİFİKA ORGANİZASYONLARI YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMLERİ YANGIN EĞİTİMLERİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ORGANİZASYONLARI Mail İŞYERİ HEKİMİ HİZMETİ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI HİZMETİ DİĞER SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ SAĞLIK TARAMALARI ORGANİZASYONLARI ORTAM ÖLÇÜM ORGANİZASYONLARI ACİL DURUM EYLEM PLANLARI İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORLARI İLK YARDIM SERTİFİKA ORGANİZASYONLARI YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMLERİ YANGIN EĞİTİMLERİ İş sağlığı ve güvenliği hizmetinde görevlendirilen sağlık personelleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belgelendirilir.

Neden OSGB Firmaları ile Çalışmalısınız? İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yürürlüğe girmiştir. Nasıl ki her işletmenin bir Mali Müşaviri varsa, bu kanun ile her işletmenin bir iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi olacaktır. Neden OSGB Firmaları ile Çalışmalısınız? Daha sağlıklı, güvenli, huzurlu ve verimli çalışma ortamları oluşturulması, meslek hastalıkları ve iş kazalarının engellenmesi amacıyla Tüm işyerlerini kapsayacak şekilde 1 Ocak 2013 de uygulamaya alınan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yürürlüğe girmiştir. Nasıl ki her işletmenin bir Mali Müşaviri varsa, bu kanun ile her işletmenin bir iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi olacaktır.

  
77 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret1159
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.50398.5380
Euro10.041310.0815
Hava Durumu
Saat